VİP SERVİS

YENİ

VİP SERVİS

Şirketinize Özel

Şirketinize özel şehir içi gezileriniz için vip servisimiz ve şöfor hizmetine başlanmıştır. Firmanıza ait özel ziyaretlerde , üst yönetim buluşmalarında kullanabileceğiniz sistemimiz için fiyat alınız

Araç Kiralama

Araç Kiralama

kişisel ve kurumsal çözümler

Firmamızın sizlerin hizmetine sunduğu, talebinize en uygun araç seçeneklerini görebilir ve istediğinizde ihtiyaçlarınız doğrultusunda kiralayabilirsiniz.

Filo Kiralama

Filo Kiralama

kurumsal filo çözümleri

Tüm kurum ve kuruluşlar için filo kiralama hizmetimiz bulunmaktadır. Filo oluşturmak, takibini yapmak, bakım onarım gibi maliyet, zaman ve uğraş gerektiren tüm uğraşlardan sizlere filo kiralama hizmetimiz ile çözüm sunabiliriz.

Transfer

Transfer

Çanakkale Transfer Hizmeti

Lutars Turizm olarak otomobil, minibüs, otobüs ve VIP araçlarımız ile, havaalanı, otel, otogar, liman ve diğer noktalara kişi sayısı sınırlaması olmaksızın sizlere transfer hizmeti verebilmekteyiz.

Turizm

Turizm

Turistik Taşımacılık

Sizlere turizm taşımacılığı alanında konforlu, klimalı, yüksek model araçlarımızla, ulaşım hizmeti sunuyoruz. Yurt içi veya yurt dışı tüm turizm taşımacılığı ihtiyaçlarınız için gerekli yetki belgelerine sahip araçlar temin edebilmekteyiz.

Organizasyon

Organizasyon

Turizm Organizasyonları

Firmamız TURSAB A Grubu Seyahat Acentası belgesine sahiptir. Tüm yurt içi ve yut dışı organizasyonlarda yer almaya ve organizasyonları düzenlemeye tam yetkilidir. Dilediğiniz organizasyon için tarafımızdan destek alabilirsiniz.